چرا قلعه‌نویی مثل گذشته نیست؛خلع سلاح ژنرال

گروه ورزش - حمیدرضا عرب : امير قلعه‌نويي تاكنون با رويه خاصي استقلال را در ليگ هدايت كرده است. روش او در تمرين‌هاي استقلال هم با گذشته تفاوت آشكاري دارد. او را غالبا نشسته در كناري مي‌بينيم و بيشتر اين مجيد صالح و ديگر همكاران او در حوزه فني هستند كه در تمرين ميدان داري مي‌كنند.
 
به گزارش رجانیوز، اين رفتار اساسا ارتباطي به درگذشت مادر امير ندارد و او پيش از اين اتفاق ناگوار هم چندان خود را در تمرين‌ها به تكاپو نمي‌انداخت. در روزهاي آغازين آنها كه رفتار امير را با گذشته قياس مي‌كردند بر اين باور بودند كه امير در جريان بازي‌ها تغيير موضع خواهد داد و همان مربي پرشور و هيجاني خواهد شد امير اما در جريان بازي‌هاي استقلال هم آن جنب و جوش سال‌هاي گذشته را تا به امروز از خود بروز نداده است.
 
واكاوي تغيير رويه امير قلعه‌نويي نياز به كنكاش زياد دارد اما بدون شك هيچ كس جز خودش نمي‌تواند به اين سوال كه چرا در قياس با گذشته كم تحرك‌تر شده است پاسخ بدهد. رفتار امير به قدري تاثير گذار بود كه حتي واكنش بيروني‌ها را هم در پي داشت. اگر به ياد داشته باشيد يكي از روزنامه‌هاي ورزشي با تيتر: «اميرافسرده است.» به اين مساله اشاره كرد.
 
تيتر شايد كمي با واقعيت همخواني نداشت و رفتار امير را نمي‌توان حاصل افسردگي كه يك بيماري به حساب مي‌آيد دانست اما هرچه بود واكنشي بر رفتار خاص امير به حساب مي‌آمد. به راستي چرا امير قلعه‌نويي آن تحرك هميشه را ندارد؟ آيا دليل اينكه استقلال طي دوازده هفته‌اي كه تنها 9 بار موفق به گلزني شده همين است؛ بي تحركي امير قلعه‌نويي؟
افزودن نظر